Christen & alleengaand: vrijheid, een gemis of allebei?

Liturgie Stille Week en Pasen
13 april 2017
Luister live
17 mei 2017
Laat alles zien

Christen & alleengaand: vrijheid, een gemis of allebei?

In onze gemeente komen we samen met mensen in allerlei verschillende levenssituaties: getrouwd, ongetrouwd, levend in een gezin, alleen levend, met een relatie, zonder relatie, mensen die een relatie gehad hebben. Op 29 mei houden we een avond over christen zijn en alleengaand zijn. Misschien heb je een relatie gehad, of ben je altijd alleen geweest, misschien zou je graag een relatie willen, of heb je daar niet zo’n behoefte aan. Ervaar je het als vrijheid, als een gemis of allebei tegelijk? Wat betekent het voor jou dat je christen bent en alleengaand? Wat betekent het voor de gemeente? Wat valt hierover te zeggen vanuit de Bijbel en vanuit je eigen ervaring? Hierover willen we met elkaar in gesprek gaan. Ds Andries Zoutendijk en Barbara Lamain zullen de avond leiden. Graag ontmoeten we u / jou op deze avond. Alle gemeenteleden zijn welkom.